TRABZON AKÇAABAT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 98. Yılı Akçaabat’ta Coşkuyla Kutlandı

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenleri Akçaabat Atatürk Parkında saat 09.30’da İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ÜÇÜNCÜ’nün Atatürk Anıtına Çelenk Sunmasıyla başladı. Tören daha sonra saat 10.00’da Akçaabat Fatih Stadyumunda devam etti.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 98. Yılı Akçaabat’ta Coşkuyla Kutlandı

          Akçaabat Fatih Stadyumunda yapılan ve  Yaylacık İlkokulu ile Yaylacık Ortaokulu tarafından hazırlanan törende;

İlçemiz Kaymakamı Sayın Doktor Soner ŞENEL, ilçemiz Belediye Başkanı Sayın Şefik TÜRKMEN ile birlikte halkımızın ve öğrencilerimizin bayramını kutladılar. 

Saygı duruşunun ardından müzik öğretmeni Neslihan ÖZYAŞAR yönetiminde İstiklal Marşımız okundu.

Törenin açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim müdürümüz Sayın Ahmet ÜÇÜNCÜ yaptılar.

Törende Yaylacık Ortaokulu ve Yaylacık İlkokulu öğrencileri günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptılar, şiirler okudular.

Öğrenciler tören boyunca çeşitli gösteriler yaptılar.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konulu resim, şiir ve satranç yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

İlkokullar ve ortaokullar arası satranç turnuvasında dereceye giren öğrenciler;

9-10 yaş grubunda ilkokullar arası dereye giren öğrenciler,

1- Yıldızlı Toki Ortaokulu’ndan Ömer  Eymen Güner

2-Söğütlü İlkokulu’ndan Efe Dursun Şahin

3-Söğütlü İlkokulu’dan Ayberk İsmet Şahan

 

11-12 yaş grubu ortaokullar arası dereceye giren öğrenciler,

1-Mevlüt Selami Yardım Ortaokulu’ndan Ömer Abdülhamit İleli

2- Söğütlü Ortaokulu’ndan Taha Mir Çil

3- Mevlüt Selami Yardım Ortaokulu’ndan Barış Durmuş

 

13-14 yaş grubu ortaokullar arası dereceye giren öğrenciler,

1-Şehit Gökhan Uzun İmam Hatip Ortaokulu’ndan Yusuf Bahadır Şahin

2- Şehit Gökhan Uzun İmam Hatip Ortaokulu’ndan Kaan GEDİKLİ

3- Akçaköy Ortaokulu’ndan Berkan MEMİŞ 

  

İlkokullar arası şiir yarışmasında dereceye giren öğrenciler,

1-Yıldızlı Toki İlkokulu’ndan Melek UZUNALİ

2-Yıldızlı Toki İlkokulu’ndan Buğlem Eylül YILDIRIM

3-Osman Baba İlkokulu’ndan Canan ASLAN

 Ortaokullar arası şiir yarışmasında dereceye giren öğrenciler,

1- Yaylacık Ortaokulu’ndan Asuman GÜNAYDIN

2- Salacık Ortaokulu’ndan İrem TOPAL

3- Cumhuriyet Ortaokulu’ndan Büşra Nur AYDIN

 

İlkokullar arası resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler,

1- Atatürk İlkokulu’ndan Ecrin ŞENEL

2-Söğütlü İlkokulu’ndan Rana AYAYDIN

3-Osman Baba İlkokulu’ndan Şelveda Gülsüm AKIN

Ortaokullar arası resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler,

1- Mevlüt Selami Yardım Ortaokulu’ndan Nisa Nur YILMAZ

2-Kaleönü Murat Köse Ortaokulu’ndan Gamze Nur AKTEPE

3-Kavaklı Ortaokulu’ndan Hümeyra YILDIRMIŞ 

       Programın hazırlanmasında emeği geçen tüm değerli öğretmenlerimize ve öğrencilerimize, bizleri yalnız bırakmayarak coşkumuza ortak olan değerli misafirlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

25-04-201825-04-201825-04-201825-04-201825-04-201825-04-201825-04-201825-04-201825-04-201825-04-201825-04-201825-04-201825-04-201825-04-201825-04-201823-04-201823-04-201823-04-201823-04-201823-04-201823-04-201823-04-201823-04-201823-04-201823-04-2018

 

Orta Mahalle İnönü Caddesi No 56 Akçaabat / TRABZON - (462)2282491/ (462)2287856/ (462)2289554/ (462)2281084

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.