TRABZON AKÇAABAT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhuriyet Bayramı Kapsamın Yapılan Yarışmaların Sonuçları

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında sportif ve kültürel faaliyetlerde dereceye giren öğrencilerimiz Cumhuriyet Bayramı kutlamaları programında ödüllerini aldılar.
Cumhuriyet Bayramı Kapsamın Yapılan Yarışmaların Sonuçları

 

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI SPORTİF ETKİNLİKLER 2018
       
KROS LİSELERARASI KIZLAR 2000 M  
S. NO ADI SOYADI OKULU İHTİYAÇ
1 MELİSA AKGÜN  AKÇ. 17 ŞUBAT ANADOLU LİSESİ MADALYA 1.
2 SILA DURMUŞ  AKÇ. İMKB ANADOLU LİSESİ MADALYA 2.
3 ZÜLHA ARMUTÇU AKÇ. 17 ŞUBAT ANADOLU LİSESİ MADALYA 3.
4 AYŞENUR YILDIRIM  AKÇ.İMKB ANADOLU LİSESİ MADALYA 4.


KROS LİSELERARASI ERKEKLER 2000 M

 
1 MUZAFFER ALTINDAŞ AKÇ. 17 ŞUBAT ANADOLU LİSESİ MADALYA 1.
2 SEFA ŞENTÜRK AKÇ. MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MADALYA 2.
3 KAAN GENÇ  AKÇAABAT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MADALYA 3.
4 HASAN GEDİKLİ  AKÇ. ATATÜRK MESLEKİ VE TEK. AND. LİSESİ MADALYA 4.


KROS ORTAOKULLARARASI KIZLAR  1500 M

 
1 HİLAL ECRİN KARAGÖZ MEVLÜT SELAMİ YARDIM ORTAOKULU MADALYA 1.
2 KADER SAĞLAM  MEVLÜT SELAMİ YARDIM ORTAOKULU MADALYA 2.
3 GÜLENNUR YALDIZ  SARITAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU MADALYA 3.
4 DAMLA TÜRKMEN MEVLÜT SELAMİ YARDIM ORTAOKULU MADALYA 4.


KROS ORTAOKULLARARASI ERKEKLER 1500 M

 
1 EMRAH ARSLAN  YAYLACIK ORTAOKULU MADALYA 1.
2 KADİR KÖSE  SARITAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU MADALYA 2.
3 TALHA KILIÇ  SARITAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU MADALYA 3.
4 RAHMAN ÖZTÜRK  CUMHURİYET ORTAOKULU MADALYA 4.


MASA TENİSİ ORTAOKUL KIZLAR

 
1 SILA ŞAHİNOĞLU SÖÜĞTLÜ ORTAOKULU MADALYA 1.
2 ZEYNEPÇAVUŞ OĞLU DÖRTYOL ORTAOKULU MADALYA 2.
3 AZRA ÇELİK   SÖÜĞTLÜ ORTAOKULU MADALYA 3.
4 NURCAN KASIM SÖÜĞTLÜ ORTAOKULU MADALYA 4.


MASA TENİSİ ORTAOKUL ERKEKLER

 
1 KADİR TAHA ALTIN YAYLACIK ORTOKULU MADALYA 1.
2 EREN DEĞERMENCİ  SÖĞÜTLÜ ORTAOKULU MADALYA 2.
3 UMUR ÖZDEMİR  YAYLACIK ORTOKULU MADALYA 3.
4 ADEM MİRAÇ CAN YAYLACIK ORTOKULU MADALYA 4.


MASA TENİSİ LİSE ERKEKLER

 
1 ALİ HAYDAR LERMİOĞLU YILDIZLI ANADOLU LİSESİ MADALYA 1.
2 MURAT KÖROĞLU  YILDIZLI ANADOLU LİSESİ MADALYA 2.
3 HAMDİ NAZİOĞLU İBNİ SİNA MES. VE TEK. ANADOLU LİSESİ MADALYA 3.
4. EMİN MERT MUMCU  YILDIZLI ANADOLU LİSESİ MADALYA 4.


HENTBOL ORTAOKUL ERKEKLER

 
1 TAKIM  KAVAKLI ORTAOKULU KUPA 1.
2 TAKIM  CUMHURİYET ORTAOKULU KUPA 2.
3 TAKIM  SARITAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU KUPA 3.


HENTBOL ORTAOKUL KIZLAR

 
1 TAKIM  CUMHURİYET ORTAOKULU KUPA 1.
2 TAKIM  YILDIZLI TOKİ ORTAOKULU KUPA 2.
3 TAKIM  YAYLACIK ORTAOKULU KUPA 3.
VOLEYBOL ORTAOKUL ERKEKLER  
1 TAKIM  FEVPAŞA ORTAOKULU KUPA 1.
2 TAKIM  DARICA ORTAOKULU KUPA 2.
3 TAKIM  YILDIZLI TOKİ AYYILDIZ ORTAOKULU KUPA 3.


VOLEYBOL ORTAOKUL KIZLAR

 
1 TAKIM  MEVLÜT SELAMİ YARDIM ORTAOKULU (A TAKIM) KUPA 1.
2 TAKIM  DEMİRKAPI ORTAOKULU KUPA 2.
3 TAKIM  MEVLÜT SELAMİ YARDIM ORTAOKULU (B TAKIM) KUPA 3.
       


VOLEYBOL LİSE ERKEKLER

 
1 TAKIM AKÇAABAT İMKB ANADOLU LİSESİ KUPA 1.
2 TAKIM 17 ŞUBAT ANADOLU LİSESİ KUPA 2.
3 TAKIM AKÇAABAT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ KUPA 3.
       
 
İLKOKUL RESİM  
ADI SOYADI OKULU DERECE
BERRA BAYRAM MERKEZ İLKOKULU 1.
RANA AYAYDIN SÖĞÜTLÜ İLKOKULU 2.
AHMET EFE SONÇAĞ FEVZİPAŞA İLKOKULU 3.

 

ORTAOKUL RESİM

 
ADI SOYADI OKULU  
HANDAN YETİMOĞLU ŞEHİT GÖKHAN UZUN İHO. 1.
BEYZA AKAN ŞEHİT GÖKHAN UZUN İHO. 2.
FATMANUR DEĞERMENCİ AKPINAR ORTAOKULU 3.

 

LİSE RESİM

 
ADI SOYADI OKULU DERECE
MELEK KULA AKÇAABAT ANADOLU LİSESİ 1.
NİSANUR SEİS AKÇAABAT ANADOLU LİSESİ 2.
NİHAL YILMAZ ŞEHİT GÖKHAN UZUN FEN LİSESİ 3.

 

ORTAOKUL ŞİİR

 
ADI SOYADI OKULU DERECE
TUĞÇE NAZ ÇELİK  YILDIZLI TOKİ ORTAOKULU 1.
FEYZA KÜÇÜK  METİNKALE ORTAOKULU 2.
SUDENUR YAZICI ŞEHİT GÖKHAN UZUN İMAM HATİP ORTAOKULU 3.

 

LİSE KOMPOZİSYON

 
ADI SOYADI OKULU DERECE
CEREN EROL  YILDIZLI ANADOLU LİSESİ 1.
ŞULE KARAN  IŞIKLAR ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ 2.
NİSA AİLP AKÇAABAT ANADOLU LİSESİ 3.

 

İLKOKUL SATRANÇ

 
ADI SOYADI OKULU DERECE
ARDA ÖZTÜRK IŞIKLAR ORTAMAHALLE İLKOKULU 1.
ÖMER EYMEN GÜNER  YILDIZ TOKİ İLKOKULU 2.
TAYLAN EMİR BALCI SÖĞÜTLÜ İLKOKULU 3.
OSMAN BAYRAM  IŞIKLAR ORTAMAHALLE İLKOKULU 4.

 

ORTAOKUL SATRANÇ

 
ADI SOYADI OKULU DERECE
ÖMER ABDULHAMİD İLELİ  MEVLÜT SEALMİ YARDIM ORTAOKULU 1.
KAAN GEDİKLİ  ŞEHİT GÖKHAN UZUN İMAM HATİP ORTAOKULU 2.
BEDİRHAN ÇOLAK  ŞEHİT GÖKHAN UZUN İMAM HATİP ORTAOKULU 3.
BATUHAN ÜÇÜNCÜ SÖĞÜTLÜ ORTAOKULU 4.

 

Orta Mahalle İnönü Caddesi No 56 Akçaabat / TRABZON - (462) 228 10 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.