TRABZON AKÇAABAT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Otizm Farkındalık Günü

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü nedeniyle ilçemiz Yıldızlı TOKİ İlkokul-Ortaokulu anlamlı bir etkinliğe imza attı.
Otizm Farkındalık Günü

 

Yıldızlı TOKİ Ortaokulu özel eğitim öğretmeni Sadık Şahin ÇARKCI´nın organize ettiği programa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali CAN, Yıldızlı TOKİ İlkokulu-Ortaokulu müdürü Turan ATALAR, özel eğitim öğretmenleri, özel eğitim öğrencileri ve stajyer öğrenciler katıldı. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali CAN yaptığı konuşmada "2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Gününü kutluyorum. Bu özel çocuklarımız için ne yapsak azdır. Yıldızlı TOKİ İlkokulu ve Ortaokulu olarak çok önemli ve farklı etkinliklere imza atıyorsunuz. Başta okul müdürü Turan ATALAR olmak üzere emek veren bütün özel eğitim öğretmenlerimizi kutluyorum. Bu ülke hepimizin. Daha güçlü yarınları hep birlikte kucaklayacağız. Ülkemizin eğitimine yaptığınız bu değerli katkılardan dolayı sizleri tekrar kutlar başarılarınızın devamını dilerim.”dedi.

Programı organize eden özel eğitim öğretmeni Sadık Şahin ÇARKCI, yaptığı konuşmada; “Emeği geçen bütün öğretmenlere ve sponsorlara teşekkür etti".

Çok güzel ve neşeli bir ortamda gerçekleşen program toplu fotoğraf çektirilerek sona erdi.

03-04-201803-04-201803-04-201803-04-2018

Orta Mahalle İnönü Caddesi No 56 Akçaabat / TRABZON - (462) 228 10 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.